O nás

Jsme česká obchodní společnost zabývající se maloobchodním a velkoobchodním prodejem široké škály produktů jak od českých, tak od zahraničních výrobců. V rámci maloobchodu provozujeme několik e-shopů různého zaměření. V rámci velkoobchodu dodáváme zejména ochranné pomůcky - roušky, respirátory, rukavice, desinfekci, antigenní testy, jednorázové obleky a mnoho dalších produktů.

Individuální přístup

Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme svým zákazníkům schopni poskytnout komplexní profesionální servis a poradenství na vysoké úrovni.

Široký sortiment

Najdete u nás širokou nabídku zboží nejen od tuzemských a evropských výrobců. V případě konkrétního přání jsme Vám po vzájemné domluvě schopni zajistit i další sortiment.

Flexibilita

Naší velkou devizou je flexibilita, krátké dodací termíny a spolehlivost dodávek, což jsou zároveň hlavní opěrné body, díky nimž jsme si s našimi partnery a zákazníky vybudovali nadstandardní vztahy.

Zajimavé ceny

Zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc, a to platí i o cenových podmínkách. K cenové politice se snažíme přistupovat tak, aby byl vždy zachován poměr kvalita - cena.

Odborné poradenství

Jsme kvalifikovaný tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Nabízíme kvalitní výrobky a služby a garantujeme vždy profesionální přístup.

Na trhu od roku 2012

S více než 9-letou zkušeností na trhu je společnost spolehlivým a vyhledávaným partnerem.

Partneři

logo logo logo logo logo logo logo logo